Bilgilendirici

ilginç Hastalıklar

Dünyada çok nadir görülen hastalıklar vardır, Kendi halimize şükür ettiğimiz. Bu ilginç hastalıklara yakalanan insanların hayattaki zorlukları çok daha zordur. Bu yazının yazılma.

Read More
Bilgilendirici Sağlık

Vitamin haplarının faydaları ve yan etkileri

Vitaminler, insan vücudunda metabolik (yakıcı, yapıcı)  süreçlerin  başlamasını sağlayan önemli  besinler maddeleri olarak  bilinirler. Bu vitaminler, doğal yollardan alındığı gibi (besinlerden) ihtiyaç duyulduğunda .

Read More
Sağlık

Kolay Yemek Yapmak

Kolay Yemek Yapmanın Püf Noktaları Yemek yapmak stres atmak ve leziz yemekler ortaya çıkartmak için zamanı uygun olanlar için keyifli aktiviteler olarak görülmektedir..

Read More
Bilgilendirici

Çekim Yasası Nedir? Çekim Yasası Nasıl Uygulanır?

Çekim yasası, son günlerin popüler konuları arasında. Hatta öyle ki birçok insan çekim yasasına son derece inanıyor ve çekim yasasını uygulamaktan geri kalmıyor..

Read More
Bilgilendirici Sağlık

NOONAN SENDROMU NEDİR

Noonan sendromu; genetik bir  bozukluk olup vücudun belirli yerlerinde normal gelişimi önler. Bu etkilenmeler; yüz şekillerinde tuhaflıklar, boyun kısa kalması, kalpte kusurlu haller,.

Read More
Metaverse ve Koin

Metaverse Nedir, Neden Yatırım Yapılıyor?

Mark Zuckerberg Facebook’un adını ‘Meta’ olarak değiştirmişti ve bununla birlikte  sanal gerçeklik teknolojisi olan Metaverse tekrardan gündem konusu oldu. Peki Metaverse nedir? Metaverse.

Read More
Sağlık

TER KOKUSU NEDEN OLUR

İnsan vücudunda ter bezleri bulunmaktadır. Ter bezleri koltuk altlarında, üreme organlarında ve göğüs çevresindedir. Dolayısıyla bu bölgelerde terleme çok daha fazla olur. Her.

Read More
Metaverse ve Koin

Geleceğin Para Birimleri

Geleceğin Para Birimleri; Kripto paralar değişim için kullanılan bir sanal veya bir dijital döviz unsurudur. Kripto paralar; bitcoin, etherium, telvis, binance, litecoin gibi.

Read More
Metaverse ve Koin

Kripto Para Madenciliği Nedir Ve Nasıl Yapılır

Kripto para madenciliği, birçok yönden geleneksel madenciliğe benzer şekilde tasarlanmıştır. Sanal madencilik olarak da adlandırılır. Kripto para sahipliğini ve işlemlerini takip eden, Ayrıca.

Read More
İş ve Kariyer

Müşteri İlişkileri Yönetimi

Müşteri ilişkileri yönetimi kavramı “müşteri” kelimesini ele alan bir yaklaşımdır. Geçmişte işletmeye(üretim) odaklı bir pazarlama anlayışı varken, günümüzde ilişkisel pazarlama, müşteriyle uzun vadeli.

Read More