Bilgilendirici Sağlık

Othello Sendromu Nedir?

Othello Sendromu Nedir? Belirtileri Neler? Othello sendromu, sanrılı kıskançlık sendromu olarak da ifade edilen psikotik bozukluktur. Partnerini veya eşini patolojik boyutta kıskanma şeklinde.

Devamını Oku
Sağlık

Manipülasyon Nedir ve Manipülasyon Teknikleri Nelerdir

Manipülasyon Nedir ve Manipülasyon Teknikleri Nelerdir Manipülasyon, bir kişinin veya bir grup kişinin bir durumu veya kişileri kendi lehlerine değiştirmek için yapılan düzenlemeleri.

Devamını Oku
Sağlık

Yüz Gençleştirme Nasıl Yapılır ?

Ameliyatsız yüz gençleştirme sıklaştırma nedir? Ameliyatsız yüz gençleştirme, insanların daha sıkı, pürüzsüz, olduğundan daha genç bir cilde kavuşmasını sağlayan bir işlemdir. Ayrıca cerrahi.

Devamını Oku
Sağlık

AŞIRI YEMEK YEME SENDROMU NEDİR ?

AŞIRI YEMEK YEME SENDROMU Aşırı yemek yeme ; bir hastalıktır, yeme şeklinde bozukluktur. Bu hastalıkla karşı karşıya kalmış bireyler için yemek hep aşırı.

Devamını Oku
Bilgilendirici Sağlık

HİJYEN NEDİR ve HİJYEN ARTTIRMA YOLLARI

HİJYEN NEDİR ve HİJYEN ARTTIRMA YOLLARI Hijyen, insan sağlığını koruma ve kötü koku, mikrop gibi sağlık tehditlerini azaltma amacıyla yapılan temizlik ve bakım.

Devamını Oku
Sağlık

Sma Hastalığı Nedir ?

Sma Hastalığı ve Tedavi Türleri SMA, motor nöronların, sinir hücrelerinin ve kasların çalışmasını etkileyen bir hastalıktır. SMA, çocukluk çağındaki insanlar için ölümcül bir.

Devamını Oku
Sağlık

Bitki Çayları Ve Faydaları Nelerdir ?

Bitki Çayları Ve Faydaları Doğanın sağlığa etkileri saymakla bitmez. Bazı fiziksel rahatsızlıkların olduğu gibi psikolojik sorunların da derdine çözümü yine doğa sunuyor. Bitkilerin.

Devamını Oku
Bilgilendirici Sağlık

Şifalı Bitkilerin Önemi nelerdir ?

Şifalı Bitkilerin Önemi İnsanlık tarihi kadar geçmiş dönemlere ait olan şifalı bitkiler elbette hayvanlar tarafından da sıklıkla tüketilmektedir. Bazı rahatsızlıklarla karşılaşan kedi ve.

Devamını Oku
Sağlık

kulak çınlaması nedenleri ve altta yatan sebepler

Kulak çınlaması nedenleri Tinnitus , akustik uyarı olmadan hastanın gürültüyü algılaması olarak da tanımlanabilir. Bu tonun farklı tonları, özellikleri ve özellikleri olabilir. En.

Devamını Oku
Sağlık

Kaş Neden Dökülür, Çözümü Nedir?

Kaş Dökülmesi Neden Olur? Kaş dökülmesi neden olur veya kaş neden dökülür sorusu pek çok kişi tarafından merakla araştırılmaktadır. Sürekli kaş seyrelmesi sorunu.

Devamını Oku