Bilgilendirici Teknoloji ve Oyunlar

Amazon Prime Nedir?

Dünyanın en büyük e-ticaret platformlarından biri olan Amazon, Prime üyelik alanlara büyük avantajlar sağlıyor. Amazon Prime a katılan kullanıcılar amazon üzerinde ki siparişleri hem ücretsiz teslimat hem de erken teslimat gibi avantajlara sahip oluyor. Amazon Prime ın fırsatları sadece alışveriş de kalmıyor. Prime video, Prime gaming gibi platformlarda da kullanıcılara hediyeler ve imkanlar sağlıyor. 

Amazon Prime Üyelik Nasıl Açılır? 

Amazon Prime üye olmak için yapmanız gerekenler çok kolay. Amazon.com.tr adresine gidip Amazon üyeliği almanız gerekmektedir. Üyelik hesabınızı açarken kart bilgilerinizi girip seçeneklerde Prime hesabı alabilirsiniz. Güncel fiyatı aylık ödemesi 7.90 Türk Lirası olup çoğu avantajdan yararlanabilirsiniz. 

Amazon Prime Fırsatları Nelerdir? 

İnternet alışverişinizden, oyunlara, videolara hatta Twitch platformu üzerinden sevdiğiniz yayıncılara ücretsiz abone olabilirsiniz. Amazon Prime Fırsatları bunun gibi pek çok fırsatı beraberinde getiriyor. Her ay ücretsiz oyunlar, sevdiğiniz oyunlardaki hediye kostümler, alışverişlerinizdeki ücretsiz ve hızlı kargolar gibi birçok fırsatı Amazon Prime hesabı açarak sizlerde yararlanabilirsiniz.